Pewnie już wiesz, że wkrótce Chevrolet wstrzyma sprzedaż nowych aut w Europie. Autoryzowane Serwisy Chevroleta będą jednak wciąż dostępne dla wszystkich klientów zainteresowanych pracami serwisowymi i przeglądami.

Chevrolety dodają gazu

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie samochodami z instalacją LPG, spowodowane utrzymującymi się wysokimi cenami paliw, Chevrolet wprowadził nową, atrakcyjną ofertę modeli zasilanych gazem. Aktualna gama samochodów z instalacją LPG obejmuje najpopularniejsze modele. Salon Chevroleta w Kaliszu oferuje możliwość zakupu aut z instalacją LPG w promocyjnych w kredytach 50/50 lub 3x33%. Systemy LPG renomowanej marki BRC objęte są 3-letnią gwarancją z limitem do 100 tys. kilometrów lub 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, podobnie jak samochody Chevroleta.

Chevrolet Trax – kompaktowy SUV o wielkich możliwościach!

Chevrolet Trax – kompaktowy SUV o wielkich możliwościach!


Nowy Chevrolet Trax trafi do sprzedaży w 2013 roku, ale już teraz budzi ogromne zainteresowanie. Trax - nasz całkiem nowy, niewielki SUV to dynamiczne, komfortowe, wszechstronne i bezpieczne auto. Liczne i nowoczesne rozwiązania oraz bogate wyposażenie sprawią, że jazda zarówno po utwardzonych drogach jak i w terenie stanie się jeszcze przyjemniejsza..

Więcej ...
Kolejny hit Chevroleta – Cruze Hatchback!

Kolejny hit Chevroleta – Cruze Hatchback!


Chevrolet systematycznie odświeża swoją gamę modelową. W sprzedaży jest już nowy Cruze hatchback – auto stanowi konkurencyjną ofertę w klasie kompaktowej. 5-drzwiowa wersja tego popularnego samochodu kompaktowego Chevroleta jest dostępna już od 47 690 zł. W tej cenie można zamówić model z silnikiem 1.6 l (124 KM) w wersji wyposażenia LS, która w standardzie zawiera m.in. 6 poduszek powietrznych, system ESC, system audio, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne oraz zdalnie sterowany zamek centralny.

Czytaj dalej...
Captiva kusi wyposażeniem

Captiva kusi wyposażeniem


Duże, luksusowe SUVy są przestronne, okazałe, stylowe… i kojarzą się przeważnie z wysoką ceną. Bywają zwykle zarezerwowane dla ludzi zamożnych, którzy mogą pozwolić sobie na zakup modeli prestiżowych. Captiva łączy w sobie wspaniały wygląd, świetne wyposażenie, stuletnią tradycję Chevroleta (firmy, która stworzyła samochody SUV) oraz cenę, której daleko do ceny Premium

Czytaj dalej...
Chevrolet Orlando – duży rodzinny van już od 59 990 zł

Chevrolet Orlando – duży rodzinny van już od 59 990 zł


W salonach od marca 2011 roku. Powstały na bazie koncepcyjnego modelu pokazowego z 2008 roku Chevrolet Orlando jest prawdziwym samochodem rodzinnym naszych czasów, oferującym funkcjonalność siedmiu siedzeń, elastyczność wnętrza i ogromną przestrzeń bagażową.

Więcej ...
Spark w pełni gotowy<br>do walki w mieście

Spark w pełni gotowy
do walki w mieście


Mały samochód wcale nie musi być ciasny. Jeśli nie wierzysz przekonaj się sam. Odwiedź salon Wega Auto i poznaj nowego Chevroleta Sparka, który świetnie sprawdzi się w mieście, a także gdy zechcesz wyjechać z przyjaciółmi na weekend. (d)

Chevrolet Cruze laureatem nagrody AUTOBEST

Chevrolet Cruze laureatem nagrody AUTOBEST


Cruze otrzymał od jury złożonego ze znanych międzynarodowych dziennikarzy motoryzacyjnych tytuł "AUTOBEST 2010". Dziennikarze z 15 krajów przyznali Cruze'owi pierwsze miejsce w kategorii "najlepszy zakup" "best buy"

Czytaj dalej...
Rodzinny sportowiec

Rodzinny sportowiec


Filozofią Chevroleta jest zaproponowanie swym klientom samochodu o jak najlepszym stosunku wartości do ceny. Elegancki, pojemny, wygodny i jednocześnie przystępny cenowo, zarówno w momencie zakupu, jak i w eksploatacji Cruze, jest tego najlepszym przykładem.

Czytaj dalej...
Bezpieczny Chevrolet Captiva

Bezpieczny Chevrolet Captiva


Do jazdy w trudnych zimowych warunkach doskonale nadaje się Chevrolet Captiva. Zalety tego SUVa zostały potwierdzone przez ratowników GOPR, którzy używają ich w swojej codziennej pracy. Captiva świetnie radzi sobie zarówno w mieście jak i na bezdrożach.

Czytaj dalej...

DOMCAR, twój dealer Chevroleta

DOMCAR Sp. z o.o.

Poczuj jedyną w swoim rodzaju przyjemność, jaką daje jazda samochodem jednej z najbardziej znanych na świecie marek! Usiąść za kółkiem Chevroleta, to jak spełnić marzenia młodości. Teraz jest to możliwe!

W skład firmy wchodzi punkt dealerski Chevroleta w Kaliszu. Gwarantuje on klientom kompleksową obsługę, oferując szeroką gamę samochodów i usług serwisowych. Celem nadrzędnym firmy jest dbanie o satysfakcję i zadowolenie klienta. Wysoko wykwalifikowany personel służy radą i pomocą w każdej sytuacji.

Powrót do góry

Domcar Sp. z o.o.


62-800 Kalisz, Poznańska 24
Tel: +48 62 768 19 00

pn. - pt. 9.00-17.00
sobota: nieczynne

60-401 Poznań,
Polska 112
tel. +48 61 84 54 710

pn. - pt. 7.00-20.00
sobota: 8.00-15.00

87-802 Włocławek, Toruńska 153
tel. +48 (54) 231 99 99

pn. - pt. 9.00-17.00
sobota: 9.00-14.00
  • Auto-por?wnowarka
  • 100 lat Chevroleta
  • Epica
#

Plik w formacie PDF  Pismo dla klientów